Doskonałe szkło

W naszych oknach instalujemy szyby GLASSKON, charakteryzujące się doskonałą  jakością.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, ciągłej kontroli procesu produkcji oraz wykwalifikowanej kadrze, otrzymujemy certyfikowane szyby zespolone, spełniające najbardziej surowe normy, oraz indywidualne oczekiwania Klientów.

 

SZKŁO ZESPOLONE Z POWŁOKĄ TERMOIZOLACYJNĄ

 

szyby termoizolacyjne

Wydajne energetycznie szyby zespolone zapobiegają utracie ciepła przez okna zawracając je do wewnątrz pomieszczenia i zwiększając tym samym jego izolację termiczną.

Zespolenia z powłoką termoizolacyjną przyczyniają się do zmniejszenia utraty ciepła nawet o 75% i obniżenia rachunków za centralne ogrzewanie o nawet 20% w skali roku.

szyby termoizolacyjne

SZKŁO PRZECIWSŁONECZNE

 

przeciwsloneczne

Rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także minimalizujące lub wręcz wykluczające potrzebę klimatyzowania pomieszczeń. Zastosowanie szklenia przeciwsłonecznego zwiększa komfort użytkowników budynku, obniżając rachunki elektryczne, a więc i zmniejszając koszty jego utrzymania.

przeciwsloneczne

SZKŁO BEZPIECZNE - WARTSWOWE I SZKŁO ANTYWŁAMANIOWE

 

antywlamaniowe

Szkło laminowane obniżające ryzyko wypadku lub zapewniające ochronę przed celowym atakiem.

Szkło bezpieczne pomaga zapobiegać wypadkom wywołanym jego rozbiciem, pęknięciem lub stłuczeniem. Dodatkowo może także pełnić funkcje zabezpieczenia przed próbami włamania, a nawet posiadać właściwości kuloodporne.

Oferujemy także zespolenia z wykorzystaniem szkła hartowanego, które znajduje swoje zastosowanie w sytuacjach gdy szklenie standardowe może stwarzać potencjalne ryzyko. Produkowane w procesie ekstremalnego podgrzewania i szybkiego chłodzenia, szkło hartowane wykazuje się 5-6 krotnie większą odpornością od klasycznego szklenia, co powoduje, iż w przypadku rozbicia nie rozpada się na ostre, niebezpieczne kawałki.

SZKLO LAMINOWANE

SZKLO HARTOWANE

SZKŁO DŹWIĘKOSZCZELNE

 

dzwiekoszczelne

Szkło kontroluje poziom hałasu przez jednoczesne odbijanie go w kierunku źródła i absorbowanie jego energii.

Izolacja akustyczna może zostać zwiększona za pomocą kilku rozwiązań:

- zastosowania szklenia o większej grubości
- zastosowania szkła laminowanego

Każde z nich pozwala na kontrolę poziomu hałasu nie wymagając częściowej rezygnacji z przepuszczalności światła.


dzwiekoszczelne

SZKŁO OGNIOOCHRONNE

 

ognioochronne

Różne stopnie ogniotrwałości, mierzone w okresach czasu (30 -180 minut), polegającej na zachowaniu integralności i izolacji lub jedynie integralności, zgodnie ze standardami europejskimi.

ognioochronne

SZKŁO DEKORACYJNE – ORNAMENTOWE

 

dekoracyjne

Transparentne lub przeświecające, ozdobione nadrukami, piaskowane lub trawione kwasem, laminowane z barwioną lub białą warstwą wewnątrz – wszystko dla efektu dekoracyjnego, ale także zwiększenia odczucia prywatności.

 

 
facebook_page_plugin