Kwidzyńska Fabryka Okien

Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej wraz z wysoce wyspecjalizowaną kadrą i stale unowocześnianymi technologiami produkcji są naszym atutem docenianym przez wymagających klientów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, o ugruntowanej pozycji w branży PCV i systematycznie poszerzamy nasz obszar dystrybucji.

Oferujemy Państwu szeroką gamę najwyższej klasy okien i drzwi plastikowych, wykonanych w technologii bezołowiowej z profili PCV niemieckich systemów SALAMANDER I SCHÜCO, w których montowane są najlepsze okucia niemieckiej firmy WINKHAUS. W naszej ofercie posiadamy również stolarkę aluminiową w systemie ALIPLAST  . Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet bardzo wyszukane zamówienia.

Kwidzyńska Fabryka Okien MH stawia sobie za cel produkcję drzwi i okien, które idealnie dopasują się do charakteru domów, w. których mieszkają, pracują lub ... Kwidzyńska Fabryka Okien MH stawia sobie za cel produkcję drzwi i okien, które idealnie dopasują się do charakteru domów, w. których mieszkają, pracują lub ... Kwidzyńska Fabryka Okien MH stawia sobie za cel produkcję drzwi i okien, które idealnie dopasują się do charakteru domów, w. których mieszkają, pracują lub ... Kwidzyńska Fabryka Okien MH stawia sobie za cel produkcję drzwi i okien, które idealnie dopasują się do charakteru domów, w. których mieszkają, pracują lub ...

 

Okno, to coś więcej niż tylko widok na świat - pragniemy, aby nasze produkty dawały Państwu poczucie przestrzeni, ciepła, bezpieczeństwa i komfortu. Zapewniamy także fachowe doradztwo, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość - zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową! Pragniemy, aby nasze okna i drzwi służyły Państwu, Waszym dzieciom i wnukom przez szereg lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

z przyjemnością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi produktami.

Nasi partnerzy: 
facebook_page_plugin